شرکت فنی مهندسی سیال گستران دراک پارس با بیش از 14 سال تجربه تخصصی در سال 1388 به منظور فعالیت در زمینه تهیه وتامین کالا و انجام کلیه امور پیمانکاری صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی ، تاسیسات و تجهیزات ، ساختمان و ابنیه ، آب و فاضلاب،  تعمیر و نگهداری صنعتی و غیره ، تاسیس گردیده است.

این شرکت هدف خود را “مدیریت بر مبنای تعهد و تخصص“ قرار داده و در طی تمام سالهای کاری خود همواره تلاش بر گسترش دامنه فعالیت و خدمات شرکت داشته است که این مهم باعث شده این شرکت در این مدت زمان با بسیاری از ارگان های دولتی و موسسات خصوصی ارتباط کاری و تجاری مستمر و موثری برقرار نماید و افتخار همکاری داشته باشد که در این خصوص میتوان به شرکتهای معتبری از جمله:

شرکت نفت فلات قاره ایران ، منطقه 5 عملیات انتقال گاز ، شرکت نفت و گاز زاگرس جنوبی ، شرکت خطوط مخابرات ، شرکت فراورده های نفتی ایران ، شرکت گاز استان فارس ، شرکت آب و فاضلاب استان فارس ،شرکت گاز استان بوشهر ،شرکت گاز استان کرمان،شرکت ذوب آهن اصفهان 

شرکت فنی مهندسی سیال گستران دراک پارس با پشتوانه سالها تجربه و مهارت و استفاده از نیرو های متخصص و با سابقه بصو رت تخصصی در قالب یک شرکت تامین کننده کالا و اجرا یی پروژه های نفت ، گاز ، پتروشیمی فعالیت می نماید. 

لازم به ذکر است کلیه کالاها و محصولات دارای گواهینامه استاندارد بین المللی و کنترل کیفیت و مورد تایید بازرسی شرکتهای نفت ، گاز و پتروشیمی می باشد.

لذا مفتخر خواهیم بود در صورت تقاضای مشاوره ، اطلاعات خود را در اختیار متقاضیان محترم قرار داده و در صورت درخواست کالا در کوتاهترین زمان و با مناسب ترین کیفیت و قیمت اقلام مورد نیاز را تهیه و تحویل نماییم.

تامین کننده محصولات : لوله های نفت، گاز، آب با آلیاژهای مختلف مطابق استاندارد و در سایزها و رده های مختلف. Check, Gate, Globe, Ball, Needle, Plug, Butterfly, شامل صنعتی آلات شیر Relief در سایزها و آلیاژهای مختلف.

کلیه اتصالات از جمله سه راهی، زانو، تبدیل، درپوش، مهره ماسوره، نیپل، اتصاالت فشار قوی و ... در سایزهای مختلف. فلنج و گسکت در سایزها و رده های مختلف. تجهیزات ابزار دقی ق از جمله ترانسمیترهای دما، دما فشار،سطح،جریان، هدایت سنج، آنالایز، رطوبت سنج و انواع ولوها و کنترل ولوها.

اتصالات ابزار دقیق، انواع گیج های دما ، فشار، سطح ، جریان ، سوییچ های دما، فشار و سطح و کلیه تجهیزات جانبی . کلیه تجهیزات برقی و روشنایی. کلیه قطعات یدکی ماشین آلات صنعتی.